. Для приготування виноградно-яблучного соку взяли 672 л виноградного соку, а яблучного —

укра-зів менше. Скільки літрів виноградно-яблучного сокуодержали? Склади вираз для розв'язування задачі тазнайди його значення, якщо k = 6.​

Ответы на вопрос

Отвечает Savelyeva Lika.

Ответ:

672+(672\к), 784л

Пошаговое объяснение:

в-я= В+Я

Я=672\к

в-я=672+(672\к)

в-я=672+(672/6)=672+112=784л