Автомобіль за 1 год проїхав 60 км за 2 год на 12 км менше ніж за 1 год за 3 год на 3 км більше ніж

за 2 год.Знайти яку відстань долав автомобіль у середньому за годину ПОЖАЛУСТА ПОМОГИТЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Полина.

Ответ:

60-12=48(км) за 2 часа(годину)

48+3=51(км) за 3 часа(годину)

=>7 у середину за годину