ә) Айдос мектепке бар.5 минут жаяу жүреді. нидос мектепке бару үшін 8 минут метроленжаяу жүреді.

Айдос мектепке дейін барлыуақыт жүреді? Жауабын минут және секундпен өрнекте.​

Ответы на вопрос

Отвечает Брыкова Арина.

Шешуі:5 + 8 = 13(мин) = 780(сек)

Жауабы:Айдос мектепке бару үшін 13 минут = 780 секунд жүрді

Отвечает Безденежных Маша.

Ответ:

5+8=13минут

Пошаговое объяснение:

Жаяу-5мин

Метро-8мин

ш:5+8=13

ж:13