Ағасы мен інісі мектепке бару үшін бір уақытта шықты.Ағасы 80 м/сағ жылдамдықпен жүрсе,інісі одан

30м/мин кем жылдамдықпен жүріп , мектепке ағасынан 6 мин кеш келді. Ағасы мектепке неше минутта келді

Ответы на вопрос

Отвечает Кашина Юлия.

Ответ:10 мин

Пошаговое объяснение:

L/80=t

L/(80-30)=t+6

(80*t)/50=t+6

80*t=(t+6)*50

80*t=50*t+300

80*t-50*t=300

30*t=300

t=300/30

t=10

L=80*10=800