Одна зі сторін трикутника завдовжки 11 см.Вона на 7 см менша від другої і в 2 рази менша від

третьої сторони.Знайти периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Чайкина Софья.

Ответ:

51 см

Пошаговое объяснение:

сторона а=11 (за умовою задачі), в=18 (11+7) , с= 22 ( 11*2)   разом буде 51  см