Скласти рівняння прямої, що проходить через точку С(-3;1) і утворює з додатнім напрямом осі абсцис

кут 135°

Ответы на вопрос

Отвечает Нагорный Григорий.

Ответ:

AB=(2;-1)

X=a*b/c=135*2=270

Пошаговое объяснение:

AB=(2;-1)

X=a*b/c=135*2=270