6) Знайдіть число х, якщо середнє арифметичне чисел xта 3,7 дорівнює 2,16 *​


Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Алина.

Ответ:

0,62

Пошаговое объяснение:

(х+3,7)/2=2,16

х+3,7=2,16*2

х+3,7=4,32

х=4,32-3,7

х=0,62