За три дні туристи пройшли 48 км.За другий день вони пройшли 60% відстані, пройденої за день,а за

третій 4/5 відстані, пройденої за перший день.Скільки км проходили туристи кожного дня? Допоможіть будь ласка!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Руцинський Денис.

Ответ:

1 день-21,3 км, 2 день  9,7 км , 3 день17 км

Пошаговое объяснение:

За день туристи проходили в середньому  16 км 48/3=16 км, за умовою в 2 день туристи пройшли 60% денної  16 це 100% х це 60%  16*60/100=9,6 км  складемо рівняння :Х+4/5Х+9,6=48   9х=192  х=192/9=21,3 км це 1 день

2 день 21,3*4/5=17.0 км , тоді 48-17-21,3=9,7 км