СРОЧНО ДАМ 50 БАЛОВ!!! 7. У книжці 72 сторінки.За перший день хлопчик прочитав 4\9(чотири дев"ятих)

кількості сторінок книжки.Скільки сторінок він прочитав за перший день? 8. Спростіть вираз -3(6-2а)+7(3а-1)

Ответы на вопрос

Отвечает Бахвалов Максим.

Ответ:

7) 32 (стр) - прочитал мальчик

8) 25+15а

Пошаговое объяснение:

7) 72*=32 (стр) - прочитал мальчик

8) -3(6-2а)+7(3а-1)= -18+6а+21а-7=-18-7+21а+6а=-25+27а