Спростіть вираз - 2x – 8(х – 5) – 31 та знайдіть його значення, якщо x = -2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Богатов Яша.

Відповідь:

29

Покрокове пояснення:

- 2x – 8(х – 5) – 31=--2x-8x+40-31=-10x+9

-10x+9=-10*-2+9=29