Знайдіть значення виразу 3x+7y якщо x=416 y=215


Ответы на вопрос

Отвечает Головцов Вячеслав.

Ответ:

3x+7y=2753

Пошаговое объяснение:

3x+7y, якщо x=416, y=215

Підставимо значення х та у в даний вираз

3*416+7*215 = 2753

Отже значення виразу 3x+7y = 2753