За 3 дні Петро розв'язав 54 математичні задачі. За третій день він розв'язав 2/9 усіх задач , що

становить 80% задач , розв'язаних на другий день . Скільки задач Петрик розв'язав першого дня ? Плиз помогите!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Скрыпка Саша.

Ответ:

54 х 2/9= 12 ( за третій день)

12 - 80%

Х - 100%

х= 12 Х 100% : 80%

Х=15 ( за другий день)

54 - 12 - 15 = 27 задач розв*язав третього дня