Довжина прямокутника у 5 разів більша за його ширину, а периметр дорівнює 72 м. Знайдіть площу

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Худобина Маргарита.

Ответ:

180см

Пошаговое объяснение:

x-ширина

5x-довжина

x+x+5x+5x=72

12x=72

x=6 - ширина

6*5=30 - довжина

6*30=180см площа