Після того як було витрачено 28 % зарплати, залишилося 1440 грн. Скільки гривень становить уся

зарплата?​

Ответы на вопрос

Отвечает Blinkov Nikita.

Решение:

1) 100%-28%=72%

2) 72%=72:100=0,72

3) 1440:0,72=2000 грн

Проверка:

28 % от 2000 грн = 2000*28/100 = 560 грн

2000-560=1440

1440=1440

Всё верно!