До свята для трьох класів купили подарунки на суму 980 грн. На подарунки для 6-А було витрачено

стільки ж гривень, скільки й для 6-Б, а для 6-B — на 80 грн більше. Скільки грошей було витрачено на подарунки для кожного класу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронова Ксения.

Відповідь:

6А = 300 грн.   6Б = 300 грн.   6В = 380грн.

Пояснення:

6А = х грн.

6Б = х грн.

6В = х+80 грн.

6А+6Б+6В=980 грн.

х+х+х+80=980 грн.

3х=980-80 грн.

3х=900 грн.

х=900/3 грн.

х=300 грн.

6А = 300 грн.

6Б = 300 грн.

6В = 300+80 = 380грн.

Отвечает Сорбало Анастасия.

Пусть

6-А - х грн.

6-Б - х грн. } 980 грн.

6-В - х+80 грн.

Составляем уравнение :

х+х+х+80=980

3х+80=980

3х=980-80

3х=900

х=900:3

х=300

1)300+80=380(грн.) - подарки 6-В класса .

6-А - 300 грн .

6-Б - 300 грн .

6-В - 380 грн .