було взято в борг 50 грн 45 з них було витрачено ще 3 грн було віддано в борг іншій людині 2 грн

було повернуто борг 48+ ще 3 грн які було віддано в борг іншій людині =51 грн! Але звідки???? За умовою задачі було 50 грн!!!!!! В чому підвох??????​

Ответы на вопрос

Отвечает Коньшин Антон.

Пошаговое объяснение:

Ви взяли у першого друга 50 грн. 45 грн витратили на солодощі. 3 грн віддали іншому другу,залишилося у вас 2 гривні які ви віддали першому другові,тобто 45+2=47. Другий друг віддав борг 3 грн: 47+3=50

Отвечает Константинопольский Даня.
Ответ на иностранном языке:

Міркування неправомочні-залишок свого боргу в 48 гривень складають з боргом собі в 3 гривні. Тобто суму до дачі в борг 3 гривень складають з тим що дадуть в борг, тобто складають величини відносяться до різних часів володіння грошей. З тим же успіхом можна додавати 3 з вихідним 50 і отримувати 53. А складати треба з 45-мА гривнями наявними. Тоді і вийде 45 + 3=48 сума боргу, що залишився.

Перевод на русский язык:

Задача: Было взято в долг 50 грн. 45 из них было потрачено. Ещё 3 грн было выдано в долг другому человеку. 2 грн был возвращен долг. 48 плюс ещё 3 грн, которые были отданы в долг другому человеку это 51 грн! Но откуда? По условию задания было 50 грн! В чем подвох?

Решение: Рассуждения неправомочные - Остаток своего долга после отдачи 2 гривен в 48 гривен складывают с долгом себе в 3 гривны. То есть сумму до дачи в долг 3-х гривен складывают с тем что дадут в долг, т.е. складывают величины относящиеся к разным временам владения денег. С тем же успехом можно прибавлять 3 с исходным 50 и получать 53. А складывать надо с 45-ю гривнами имеющимися в наличии (до того, как 3 гривны вернут). Тогда и получится 45+3=48 сумма оставшегося долга.