На коп`ютері опрацьовували три задачі впродовж 30хв. На першу та другу задачі було витрачено 24

(Числівник 14 знайменик 15 (це дроб)) а на другу та третю 18 (19-числівник 45-знайменик) хв. Скільки часу було витрачено на опрацьовування кожноі задачи?

Ответы на вопрос

Отвечает Форостянова Тая.

30- 18 19/45=11 26/45  хв. 1 задача

24 14/15 - 11 26/45= 13  (42-26)/45=13 16/45 хв. 2 задача

18 19/45- 13 16/45=5 3/45=5 1/15  хв. 3 задача