Учні одинадцятих класів виконували контрольну роботу з геометрії і отримали наступні середні бали:

11-А - 8,4; 11-Б – 7,5; 11-В – 7,2. Оцініть середній бал учнів одинадцятих класів за контрольну роботу з геометрії, знаючи, що в 11-А навчаються 24 учнів, у 11-Б – 26 учнів, 11-В – 25 учнів. У відповідь запишіть число, округлене до десятих

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Настя.

Ответ:

Хср=\frac{8,4*24+7,5*26+7,2*25}{75}=7,7

Пошаговое объяснение:

Отвечает Бурлакова Анна.

Ответ:

≈ 7,7.

Пошаговое объяснение:

Сумма баллов всех учеников 11-А класса равна 8,4 • 24 = 201,6 (неправдоподобный результат, число баллов обычно бывает целым);

Сумма баллов 11-Б класса 7,5 • 26 = 195 баллов;

Сумма баллов 11-В класса равна 7,2 • 25 = 180 баллов.

Сумма баллов всех учащихся равна 180 + 195 + 201,6 = 576,6.

Число всех учащихся равно 24+26+25 = 75.

Средний балл

576,6 : 75 = 7,688 ≈ 7,7.