Знайдіть значення m і n, при яких вектори а (2; 1; -2) і b (-4; m; n) є колінеарними


Ответы на вопрос

Отвечает Рябков Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

n = ax/bx = 2/(-4) = -1/2

1/m = -1/2, отсюда m = -2

-2/n = 1/2, отсюда n = 4