Знайдіть значення m і n при яких вектори a(2 1 -2) b(-4 m n) є колінеарними


Ответы на вопрос

Отвечает Емельянов Паша.

Ответ:

m=-2  n =4

Пошаговое объяснение:

\frac{2}{-4}  = \frac{1}{m}= \frac{-2}{n}

m=\frac{-4*1}{2}  = -2\\n=\frac{-4* (-2)}{2}  = 4