В коробке 6 белых, 8 черных и 12 полосатых шаров. Вынимают наугад один шар. Определить вероятность

того, что он окажется черным.

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюлина Варя.

Ответ:

4/13 або 31%

Пошаговое объяснение:

Нехай А - подія, яка полягає в тому, що навмання вийнята кулька буде чорною. Усього є кульок (випадків), n=6+8+12=26, а випадків, які сприяють події А, - 8, m=8.

отже, Р(А)=8/26=4/13, якщо у відсотках то 4*100/13≈31%.