Розв'яжи задачу. На 6 кущах росло по 5 червоних піонів на кожномуі на 4 кущах по 3 бiлi пiони на

кожному. Скількивсього піонів росло на цих кущах?​

Ответы на вопрос

Отвечает Власов Егор.

Ответ:

42 пиона

Пошаговое объяснение:

1) 5 * 6 = 30 (шт) красных пионов

2) 3 * 4 = 12 (шт) белых пионов

3) 30 + 12 = 42 (шт) всего пионов