Потрібно розв’язати завдання і надати повну відповідь на питання Розрахувати роздрібну ціну одного

колеса для автомобілю “Опель”, якщо митна вартість товару – 300$, ставка акцизного збору – 30 %, мито – 10%, митний збір – 0,15 %, торговельна надбавка – 30%, ПДВ-20%. Курс обміну валюти - 1 долар = 23 грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Ульяна.
300+30%+10%+0,15%+30%+20% = 670,24*23 = 15 415,52