Висота правильної чотирикутної піраміди дорівнює 10 см , а діагональ її основи дорівнює 6 см

обчислити об'єм піраміди

Ответы на вопрос

Отвечает Ricco Zara.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V= \frac{1}{3} a^{2} *h

h = 10 см

d - диагональ основы. в основе - квадрат

2а² = 6² = 36 ⇒ a²=18 (см)

V= (1/3) * 18*6 = 36 (см³)