Перше число дорівнює чверті другог й на 105 менше від нього. Знайди обидва числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Шестопалов Коля.

Ответ:

1-ое число - 35,

2-ое число - 140

Пошаговое объяснение:

Пусть 1-ое число - х, тогда

2-ое число - 1/4х

Разница чисел равна 105.

Уравнение:

х-1/4х=105

4/4х-1/4х=105

3/4х=105

х=105:3/4=105*4:3=420:4

х=140 (2-ое число)

140*1/4=35 (1-ое число)

Проверка: 140-35=105