Вікно прямокутної форми має периметр 10 м. Якими бути розміри вікна, якщо площа його найбільша

СРОЧНОООООООООООООО ПЖЖЖЖ 50 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Гусева Наталья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Р=10м периметр прямокутника

Формула знаходження периметру прямокутника

Р=2(а+б), де а і б сторони прямокутника.

10=2(а+б)

а+б=10/2

а+б=5

Число 5 можливо розкласти на суму

1+4=5 або

2+3=5

S=a*б

S(1×4)=1*4=4 площа, якщо сторони дорівнюють 1 та 4

S(2×3)=2*3=6 площа, якщо сторони дорівнюють 2 и 3

Найбільша площа 6,сторони прямокутника дорівнюють 2×3.