Разложите на множители: a^2 + 2ab - c^2 + 12c + b^2 - 36


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a²+2ab+b²+c²+12c-36= (a+b)²-(c-6)²= (a+b+c-6)(a+b-c+6)

Отвечает Сахарова Полина.

Відповідь:

(a+b+c-6)(a+b-c+6)

Покрокове пояснення:

a^2 + 2ab +b^2- формула скороченого множення, а сама квадрат суми, тобто можна написати (a+b)^2

Так само і з формулою c^2 - 12c + 36, тільки це формула квадрат різниці і розкладається вона ось так (с-6)^2

Тоді маємо (a+b)^2-(с-6)^2. Тут теж є формула скороченого множення, а саме різниця квадратів і вона розкладається на (a+b+c-6)(a+b-c+6)