Знайдіть периметр квадрата, якщо радіус кола вписаного в нього дорівнює 7 см


Ответы на вопрос

Отвечает Дудин Максим.

Ответ:

56 см - периметр квадрата

Пошаговое объяснение:

R вписанной окружности в квадрат раен 1/2 стороны квадрата:

7*2 = 14 (см) - сторона квадрата

Р квадрата = 4а, где а - сторона квадрата = 14 см

Р = 4*14 = 56 (см) - периметр квадрата

Отвечает Мацкевичуте Ксюша.

Відповідь:

56 см

Покрокове пояснення:

Діаметр кола, вписаного в квадрат це і є сторона квадрату. Всі сторони квадрату рівні, отже P=4a=4d=8r, бо 2 радіуси-це діаметр. Тому периметр квадрату- 8*7см=56 см