Один кілограм цукерок дорожчий за кілограм печива на 5,2 грн. За 8 кг цукерок заплатити стільки,

скільки за 12 кг печива. Скільки коштує 1 кг цукерок і 1кг печива?​

Ответы на вопрос

Отвечает Крымский Ваня.

Ответ:

Нехай  1 кг печива -х  грн, тоді 1 кг цукерок 5,2 +х грн складемо рівняння:

(5,2+х)*8=12х

41,6+8х=12х

4х=41,6

х=41,6/4

х=10,4 грн -коштує 1 кг печива

10,4+5,2=15,6 грн- коштує 1 кг цукерок

Пошаговое объяснение: