задача площадь стекла прямоугольной формы 24 дм2 ширина стекла 60 см вычисли периметр этого стекла

дайте хорошее объяснение даю 24 балла

Ответы на вопрос

Отвечает Кужугет Айгелина.

відомо що площа скла S дорівнює 24 дм² та ширина скла a дорівнює 60см= 6дм потрібно знайти периметр скла Р

отже за формулою периметр дорівнює сумі всіх сторін 2а+2b(довжина) =2(а+b) з формули про площу можемо знайти довжину b вона буде дорівнювати S/a = 24/6=4дм

знаючи а та b ми можемо шукати периметр 2(4+6)=2*10=20дм

Отвечает Магасумова Нейля.

Ответ:

20 дм

Пошаговое объяснение:

S=a*b

S-площадь

a-длина

b-ширина

    ↓

a=S/b

60 см = 6 дм

a=24 дм²/6 дм = 4 дм

P=(a+b)*2

Р-периметр

a-длина

b-ширина

      ↓

Р=(4 дм+6 дм)*2=10 дм*2=20 дм