Hа хлібозавод привезли борошно вищего і першого гатунків. Борошно вищого гатунку становило 1 ціла

сім восьмих кількості борошна першого гатунку. Скільки всього борошна привеали на хлібозавод, якщо борошна вищого гатунку було 75 т?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальська Віта.

Ответ:

115 т

Пошаговое объяснение:

1 ціла 7/8=15/8. Нехай борошно першого гатунку=х, тоді борошна вищого гатунку привезли 15/8х, які дорівнюють 75 т:

15/8х=75

х=75÷15/8

х=75×8/15

х=40

Борошна першого гатунку привезли 40т, тоді всього борошна привезли 75+40=115(т)

Отвечает Лужецкий Вячеслав.

Ответ:

115 т

Пошаговое объяснение:

Пусть муки 1 сорта привезли - х т, тогда муки высшего сорта привезли 1 7/8х т.

По условию известно, что муки высшего сорта привезли 75 т.

Уравнение:

1 7/8х=75

х=75:15/8=75*8/15

х=40 (тонн привезли муки 1 сорта)

Всего привезли:

75+40=115 (тонн муки)