Яка ймовірність того, що при одному підкиданні грального кубика випаде кількість очок, що є простим

числом

Ответы на вопрос

Отвечает Лубашова Ангелина.

n=6

m=3 ( выпали: 2;3 или 5)

p=m/n=3/6=1/2

Отвечает Просёлова Анастасия.

50%

На гральному кубику 6 чисел: 1,2,3,4,5,6.

Простими числами є числа, які діляться на один та самі на себе. 1 простим числом не є, бо ділиться тільки на 1. Тому простих чисел на кубику 3: 2, 3 і 5. А всього чисел шість, тому складаємо пропорцію:

6-100%

3-х

х=3*100/6

х=50%

Отже, вірогідність того, що при одному підкиданні грального кубика випаде просте число дорівнює 50%