Знайдіть на вісі абсцис точку, рівновідалену від точок А(1;6) і В (5;0) * ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Звягина Мария.

Ответ:

(-1.5; 0)

Пошаговое объяснение:

точка на осі абсцис С(х;0)

рівновідалена від точок А і В :  АС=ВС

AC =\sqrt{(x-1)^2+(0-6)^2}=\sqrt{(x-1)^2+36}\\ BC =\sqrt{(x-5)^2+(0-0)^2}=\sqrt{(x-5)^2

\sqrt{(x-5)^2} = \sqrt{(x-1)^2+36} \\x^{2} -10x+25=x^{2} -2x+1+36\\-8x=12\\x=-1.5