Обчислити значення виразу 1/5m + 1/3 n, якщо m = 35, n = −18. а. 1 б. 2 в. 3 г. 4


Ответы на вопрос

Отвечает Гілецький Роман.

Ответ:

а

Пошаговое объяснение:

\frac{1}{5} *35+\frac{1}{3} *(-18)=7-6=1

Отвечает Адамовська Карінка.

Ответ:

Обчислити значення виразу 1/5m + 1/3 n, якщо m = 35, n = −18.

(1/5*35)+(1/3)*(-18)=7-6=1

Відповідь:а

Пошаговое объяснение: