#344. Площа прямокутника доривнює 5,12м² , а одна з його сторін - 3,2м . Знайдіть периметер

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Завьялова Оля.

Пошаговое объяснение:

1) 5,12/3,2=1,6 (м) Інша сторона

2) 3,2*2+1,6*2=9,6  (м) периметр

Периметр: 9,6 метрів