Сторони трикутника дорівнюють 14 см і 24 см.Висота, проведенна до першої з них, дорівнює 21 см

Обчислити висоту, проведену до другої даної сторони..

Ответы на вопрос

Отвечает Шиф Анастасия.

Ответ:

12,25см

Пошаговое объяснение:

а=14см

b=24см

h(a)=21см

h(b)-?

висоти трикутника обернено пропорційні його сторонам, тобто h(a)/h(b) = b/a

отже 21/h(b) = 24/14 → h(b)=h(a)*a/b=21*14/24=12,25см

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

12,25 см

Пошаговое объяснение:

Площадь треугольника

21*14/2=21*7

Вторая высота (удвоенная площадь деленная на  сторону)  21*14/24=12,25 см