Есектің балалары (4 аяқтан ) Шректің балаларына қарағанда екі есе көп. Егер Фионаның 6 баласы болса

және Фиона, мысық, есек және есектің әйелі (айдаһар - 2 аяғы) болса, Шректің туған күнінде үйінде барлығы неше аяқ болды (Шрек пен Фионаның және балаларының аяқтары екеуден)?

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Шрек пен Фиона балалары 6. Шрек пен Фионаны қосқанда 2+2+2×6=4+12=16 аяқ.

Есек пен Айдаһардың балалары Шрек пен Фионаның балаларынан 2есе көп , яғни 12 баласы бар.

Есек пен Айдаһардың отбасысындаға аяқтар саны Е =4, А=2 балалары 12×4=48 аяқ. 4+2+48=54 аяқ.

Және Мысық 4аяқ.

Шректың үйінде

16+54+4=74 аяқ жүр.