681. За 10 годин роботи на тракторі витратили 70 л паль ного: 42 л — до обіду, а решта — після

обіду. Скільки годин працював трактор до обіду і скільки після, якщо витратпального за годину була однакова?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бескоровайная Варя.

Ответ:

6 (часов) - работал трактор до обеда.

4 (часа) - работал трактор после обеда.

Пошаговое объяснение:

681. За 10 годин роботи на тракторі витратили 70 л паль ного: 42 л — до обіду, а решта — після обіду. Скільки го дин працював трактор до обіду і скільки після, якщо витрат  пального за годину була однакова?​

1)70:10=7 (л) - расход горючего в час.

2)70-42=28 (л) - потрачено горючего после обеда.

3)42:7=6 (часов) - работал трактор до обеда.

4)28:7=4 (часа) - работал трактор после обеда.

Проверка:

6+4=10 (часов), верно.