На одному тракторі працювали протягом тиждня 60годин а на другому тиждні 55годин . На другому

тракторі при тій самій нормі витратили за тиждень пального на 35 літрів меньше ніж на першому . Скільки літрів пального витратили за тиждень на кожному тракторі ?

Ответы на вопрос

Отвечает Мустакимова Аиша.

60-55=5 часов разница                                                                                                35:5=7 л горючего расходуют за 1 час работы                                                        60*7=420 л горючего израсходовал 1 трактор                                                         55*7=385 л горючего израсходовал 2 трактор