‼️Поштовий поїзд вийшов зі станції о 7год.54хв. ранку зі щвидкістю 48,5 км/год. О 9 год.30хв. ранку

з тієї ж станції і у тому ж напрямі відплив катер. Через 1.8 год. після відплиття катера відстань між пароплавом та катером стала рівною 86,9км. З якою швидкістю плив катер?‼️

Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)  9.5 - 7.9 = 1.6 (г) ехал поезд до отхода катера

2)  1.6+1.8 = 3.4 (г) ехал поезд всего

3) 48.5 * 3.4 = 164.9 (км) проехал поезд всего

Если катер двигается медленнее поезда, то

4)  164.9 - 86.9 = 78(км) проехал катер за 1.8 часа

5)  78 : 1.8 = 43, 33 км\г - скорость катера

Если катер быстрее поезда, то

4)  164.9 + 86.9 = 251.8 (км) проехал катер за 1.8 часа

5)  251.8 : 1.8 = 139.9 км\г скорость катера