Якої найменшої довжини треба зробити заготовки дроту, щоб їх можна було розрізати на куски

завздовшки 14 або 8 метрів щоб не було відходів?

Ответы на вопрос

Отвечает Сорочинская Виолетта.

Это наименьшее общее кратное 14 и 8

14 = 2*7

8 = 2*2*2

НОК = 2*2*2*7 = 56

Это 4 по 14 или 7 по 8