Злодій проник в банк, але йому необхідно підібрати код до сейфу. Код складається з 6 знаків, де

знаком можуть бути цифри 0-9 або літери А, В, С. В коді можуть бути одинакові символи. Злодія набирає 1 код за 3 секунди. Поліція прибуде через 30 хвилин . Яка ймовірність, що за цей час злодій встигне підібрати пароль?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Аня.

Ответ:

\approx 1.2*10^{-4}

Пошаговое объяснение:

Всего возможных комбинаций: 13^6=4826809

За 30 минут вор успеет попробовать \frac{30*60}{3} = 600

Вероятность подобрать пароль за 600 попыток: \frac{600}{4826809} \approx 1.2*10^{-4}

============

Не забывайте нажать "Спасибо", поставить оценку и, если ответ удовлетворил, то выберите его как "Лучший"

Бодрого настроения и добра!

Успехов в учебе!

Отвечает Белова Марина.

Відповідь: приблизно 1,24×10^-4

Покрокове пояснення: фото