Ціну товару двічі збільшували на 240%. У скільки разів збільшилась ціна товару порівняно з

початковою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кахарманов Алишер.

Пусть цена товара = х :                                         (  240% = 2.4)

1 Увеличение : x + 2.4x = 3.4x

2 Увеличение : 3.4x+ 2.4*3.4x = (1+2.4)(3.4x) = 3.4(3.4x) = 11.56 x.

То есть цена товара увеличилась в 11.56 раз

___________________________________________________

Ответ : В 11.56 раз