Пж помогите записать умову в тетрадь ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! Умова нужна сегодня. Желательно прислать фотку

!) Заранее Спасибо))) Умова: На пасіці зібрали 5 бідонів липового меду і 9 таких самих бідонів гречаного. Гречаного меду зібрали на 160 літрів більше ніж липового. Скільки літрів липового і гречаного меду окремо зібрали на пасіці?

Ответы на вопрос

Отвечает Костенкова Анастасия.

1) 9-5=4(бід.) зібрали більше гречаних ніж медових

2)160:4= 40 (л.)- в одному бідоні.

3) 40*5=200(л.) зібрали меду

4) 40*9=360 (л.) зібради гречки

ВІдповідь: 200 літрів зібрали меду, та 360 літрів зібрали гречки