оптова ціна товару на складі становить 5,5 грн. Торгівельна надбавка в магазині складає 12%.Скільки

коштує товар у магазині? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шнайдер Кристина.

Ответ:

6.16

решение:

5.5:100=0.055(это 1 процент)

0.55×12=0.66(это 12 процентнов)

5.5+0.66=6.16