після опрацювання 3,6 сторінок тексту залишилося не опрацьованим 88% Скіщьки сторінок хаймеє весь

текст

Ответы на вопрос

Отвечает Котовский Плюша.

Ответ:

30. сторінок

Пошаговое объяснение:

100%-88%=12%

3.6-12%

х - 100%

х - весь текст

х=100*3.6/12=360/12=30