Роман має три глави і містить 340 сторінок. Число сторінок II глави становить 0,42 числа сторінок І

глави, а число сторінок III гла­ви 2/3 числа сторінок II глави. Скільки сторінок містить кожна глава роману?

Ответы на вопрос

Отвечает Пузина Дарья.

перша глава х

друга глава 0,42х

третя глава 0,42х*2/3=0,28х

всьвсьог340

складемо рівняння

х+0,42х+0,28х=340

1,7х=340

х=340:1,7

х=200 сторінок перша глава

200*0,42=84 друга глава

200*0,28=56 третя глава

================================