На кожному поверси7поверхового будинку по 6 квартир, а на кожному поверси9 поверхового будинку по4

квартири. У якомубудинкубильше квартир и на сколько.

Ответы на вопрос

Отвечает Яскевич Надя.

Ответ:

у 7 білше ніж у 9 поверхового на 6 квартир

Пошаговое объяснение:

7*6=42 квартири у 7 поверхневому

9*4=36 квартири у 9 поверхневому

у 7 білше ніж у 9 поверхового

42-36= 6 квартир

на 6 квартир