у двох кошиках і чотирьох однакових ящиках складено 73.72 кг апельсинів. У кожному кошику по 6.4 кг

апельсинів. Скільки апельсинів у кожному ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Гросс Иван.

Ответ:

6.4•2=12.8 дальше 73.72-12.8=60.92:4=15.23 Відповідь:кожному ящику 15.23кг

Отвечает Макаренко Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6,4*2=12,8 кг у двох кошиках

73,72-12,8=60,92 кг у чотирьох ящиках апельсин

60,92:4=15,23 кг апельсинів у кожному ящику