2. Тексере отырып есепте. 9+2 19+3 5+7 21-3 9+2= 11 деп жазып коймай курамын тауып бирликтерин

косып шыгару керек

Ответы на вопрос

Отвечает Аляшева София.

9+2=11
19+3=22
5+7=12
21-3=19